بستن

رونمایی لومیا 650 تا اواسط فوریه به تاخیر افتاد

همانطور که پیش از این در آخرین اخبار، شایعات و تصاویر منسوب به لومیا 650 خوانده بودید، قرار بود از چهارمین گوشی ویندوز 10 موبایلی مایکروسافت در اول فوریه (یکم بهمن ماه) پرده برداری شود اما به نظر می رسد گزارش جدیدی از سوی وب سایت Windows Central شایعات گذشته را رد کرده است.

شایعات هفته گذشته حاکی از آن بود که لومیا 650 احتمالاً در اول فوریه معرفی خواهد شد اما با گذشتن از تاریخ تعیین شده و انتشار شایعه جدیدی که ادعا می کند تاریخ رونمایی لومیا 650 تغییر کرده است، باید منتظر اطلاعیه تاخیر رونمایی این مدل از سوی مایکروسافت باشیم.
خوشبختانه تاخیر رونمایی لومیا 650 بلند مدت نخواهد بود و همچنان در ماه فوریه رونمایی می شود اما به جای یکم فوریه، احتمالاً در اواسط فوریه شاهد پرده برداری از آخرین گوشی سری لومیای مایکروسافت خواهیم بود. اما متاسفانه هنوز تاریخ دقیق معرفی این گوشی مشخص نشده است، بنابراین باید تا روزهای آینده منتظر اخبار جدید باشیم.

 


به نظر می رسد که تاخیر رونمایی این مدل به دلیل مشکلات نرم افزاری بوده است. احتمالاً در لحظات آخر، کشف چند مشکل نرم افزاری باعث شده که مایکروسافت تاریخ عرضه را عقب بیاندازد. بنابراین نمی توان به این بدقولی شکایت کرد چرا که هیچ کاربری انتظار یک دستگاه پر باگ را نمی کشد.

 


همچنین پیش بینی شده معرفی لومیا 650 به این دلیل به تعویق افتاده است که مایکروسافت در حال آماده شدن برای پرده برداری و عرضه همزمان این مدل است و قصد ندارد که بین تاریخ معرفی و راه اندازی و عرضه به بازار لومیا 650 فاصله بیاندازد.

به هر حال شرکت مایکروسافت تا این لحظه هیچ یک از شایعات مرتبط به این گوشی را به صورت رسمی تایید نکرده است و به جز منتظر ماندن تا تاریخ رونمایی لومیا 650، هیچ راه دیگری پیش رو نیست.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ترین مطالب

طراحی وب سایت پارسی استار
بازار گلاب و عرقیات ایران،خرید و فروش گلاب و عرقیات